Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Program do fakturowania
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Indeo
Szukam jakichś skryptów do wystawiania faktur i sprawozdawczości sprzedaży w firmie.
Ewentualnie nawiązałbym współpracę z kimś kto tez by czegos takiego potrzebował.

Pozdrawiam
Majdan
Nie wiem dlaczego chcesz użyć skrypu php. Nie lepiej zainstalować sobie dobry program z zaawansowanymi możliwościami?
orson
witam ...

a znasz dobry i darmowy program dzialajacy np. na linuxie questionmark.gif tak questionmark.gif to podaj nazwe i url ...

pozdrawiam
Indeo
Firma w której pracuję jest duża. Przeciętny dobry program do fakturowania nie posiada odpowiednich funkcji a z drugiej strony my nie potrzebujemy wielu funkcji występujących w tych programach a które mogłyby tylko mylić użytkowników.
Dlatego chcemy napisac taki program własnymi siłami.

Tak, a na linuxa to rzeczywiście jest w full programów smile.gif
PMadej
swego czasu planowalem napisac taki skrypt ale brakowalo mi wiedzy programistycznej do tego... teraz gdy ja mam nie mam czasu na kodowanie sad.gif

chcecie to napisac wlasnymi silami questionmark.gif tzn macie juz zespol programistow czy szukacie ich? moze to zlecenie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.