Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Slider a'la bing.com" ?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Deen
Witam, po raz kolejny szanownych użytkowników forum.
Tym razem nie potrzebuję porady dotyczącej skryptu, a jak to jest nazwane w nazwie działu gotowego rozwiązania.
Mianowicie chodzi mi o skrypt który zmieniał by obrazki tak jak jest to na www.bing.com.
Sam slider w jquery chyba nie trudno znaleźć/zrobić i z tym bym sobie poradził jednak mam małe wymaganie co do szukanego skryptu.
Szukam skryptu który:
Pobierze obrazki z bazy sql(wystarczy dwa reszte sobie sam dopisze)
Wyświetli tytuł pobrany z bazy sql dołaczony w rekordzie do obrazka.
No i oczywiście, żeby obrazki się zmieniały.

Myślę, że problemem będzie to (jednak nie jestem profesjonalistą, więc nie wiem czy powinienem się wypowiadać) aby rekordy z bazy były np pobierane 3 do przodu.
Dla przykładu pobieramy pierwszy obrazek, drugi i trzeci, chodzi o to żeby pobierało dalej dopiero jak dojdzie do 3 obrazka.
Jest to dla mnie ważne, gdyż w bazie chciał bym umieścić dajmy na to około 100 obrazków i nie widzę sensu aby pobierało od razu przez js wszystkie. Obciąża to chyba serwer i spowalnia stronę.
Zaletą było by także, gdyby obrazku wczytywało się losowo.

Jeżeli widzieliście gdzieś taki skrypt(jeżeli płatny w niewielkiej cenie również proszę podać) proszę zostawić tutaj informacje o nim.

Z góry dziękuję oraz życzę miłego zimowego wieczoru:)
krzysztof_kf
Slider jquery poszukaj w google na pewno coś znajdziesz .
pietrov8
Polecam ten: Slides JS.

Posiada wiele możliwości konfiguracji i jest oczywiście darmowy smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.