Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Świeczki
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Inaro
Witam, szukam skryptu na stronę www że po wejściu można dać świeczkę lub inną rzecz, nie chodzi mi konkretnie o świeczki. Chodzi o taki skrypt że ktoś wejdzie na stronę i może postawić np. świeczkę na znak że jest - coś takiego.


Edit: Chodzi mi o coś takiego że ktoś chodzi na stronę i może postawić świeczkę lub inną rzeczy, jak wstawia tą np. świeczkę to wpisuje swój nick i klika np. OK.
Wilu88
Wow. Jestem w szoku czytam 10 raz i nie wiele więcej wiem.

Można napisać to prościej, krócej mniej chaotycznie??
askone
Czyżbyś szukał skryptu do obsługi wirtualnego nagrobka??
Inaro
Było to na stronie www.sa-mp.pl ale już niema, gdy się wchodziło na tą stronę to można było postawić świeczkę i ona były widoczne na stronie głównej, było widać także kto postawił świeczkę oraz data.

Edit: Może macie jakiś podobny skrypt do tego że można stawiać np. świeczki na stronie głównej? haha.gif
nekomata
Taki skrypt to jest 10 minut roboty(HTML form->PHP->przefiltrować->zapisać/dodać do bazy->koniec) , jednak 'na stronie głównej' sugeruje ze używasz jakiegoś CMS'a , mógłbyś podać nazwę .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.