Witam, otóż moje umiejętności sprowadzają sie tylko do edycji html i czasami php postanowiłem poszukać na forum odpowiedzi na frustrujące mnie pytanie.
Nie znalazłem więc pisze, proszę o rady, o pomoc, co jak i gdzie. Zaznaczę, iż opieram się o cms extreme fusion.
Mianowicie potrzebuje zrobić taki schemat:

//*Jakiś tam baner o nazwie "rarytas"*//
**przycisk "zatwierdź"

**chciałbym umieścić w przycisku w postaci obrazka funkcje aby za jednym kliknięciem była wysłana informacja do mnie na email np. xx@xx.xx o danych zarejestrowanego użytkownika, który zalogowany klikną w niby przycisk "potwierdź" i o treści:
"firma: rarytas
login: pączek
email: pączek@pączkowaty.pąk"

Próbowałem coś kombinować z tym kodem:
  1. <?php
  2. if (count($_POST))
  3. {
  4. ////////// USTAWIENIA //////////
  5. $email = 'adres e-mail gdzie wysłać formularz'; // Adres e-mail adresata
  6. $subject = 'temat'; // Temat listu
  7. $message = 'Dziękujemy za wysłanie formularza'; // Komunikat
  8. $error = 'Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza'; // Komunikat błędu
  9. $charset = 'iso-8859-2'; // Strona kodowa
  10. //////////////////////////////
  11.  
  12. $head =
  13. "MIME-Version: 1.0\r\n" .
  14. "Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
  15. "Content-Transfer-Encoding: 8bit";
  16. $body = '';
  17. foreach ($_POST as $name => $value)
  18. {
  19. if (is_array($value))
  20. {
  21. for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
  22. {
  23. $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
  24. }
  25. }
  26. else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
  27. }
  28. echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
  29. }
  30. else
  31. {
  32. ?>
  33. <form action="?" method="post">
  34.  
  35. Tutaj umieść wszystkie pola formularza
  36.  
  37. </form>
  38. <?php
  39. }
  40. ?>



I z tym kodem stworzyłem odrębny plik "formularz.php", lecz nie wychodzi mi, ponieważ tak jak nadmieniłem, nie mam takich umiejętności, czytałem już na stronach o skryptach itp. lecz nie udaje się.
Posiadam Extreme Fusion IV (4.17)

Z góry dziękuje za pomoc i licze na checipomoc z waszej strony.
Pozdrawiam, Kamil S.

Jeśli można to podam przykład na innej stronie:
refbacki.pl/surf.php
- W żadnym wypadku nie jest to reklama.

Jak widać, pod każdą ofertą serwisu znajduje się przycisk "potwierdź rejestracje", gdy jestesmy tam zalogowani wyskakuje okienko "Informacja została wysłana. Weryfikacja będzie trwała 7 dni.". Po czym został do administratora w/w strony wysłany login użytkownika obecnie zalogowanego i nazwa serwisu pod którym znajduje się przycisk. Bardzo by mi to pomogło, czytam nadal na innych serwisach, ale ciężko jest mi z modyfikacją skryptu. Po rozwiązaniu problemu link z podaną stroną usunę.