Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Życzenia dla naszych Pań
Forum PHP.pl > Wortal > Newsy
thek
Dzisiaj ten dzień, kiedy oderwać się powinniśmy na chwilę od monitorów, ponieważ święto mają te, dzięki który nasze życie jest odrobinkę lepsze, milsze, przyjemniejsze - kobiety. Każdy z nas, czy to stary, czy młody ma ich w swoim otoczeniu wiele. Matki, żony ( i kochanki biggrin.gif ), dziewczyny nas zewsząd otaczają. A patrząc na prognozy demografów to i tak jesteśmy gatunkiem ginącym, więc otaczać ich nas będzie coraz więcej i więcej, i więcej... Aaaaaaaaaaaa... "Seksmisja" staje się faktem wink.gif

Dziś Międzynarodowy Dzień Praw Kobiet i Pokoju na Świecie. Prawa już większość z pań wywalczyła i zasiadają one także w naszym, niegdyś typowo męskim, gronie informatycznym, więc może teraz w końcu nastanie ten upragniony pokój światowy wink.gif Ale zanim to nastąpi, odwróćcie się by zobaczyć w siedzącej obok informatyczce lub po prostu koleżance z ławki, biura, także kobietę. Dziś ku temu świetna okazja. Podejdźcie, zacznijcie rozmowę, uśmiechnijcie się. Każda kobieta chce być adorowana i budzić zainteresowanie. Dlatego w Dniu Kobiet pozwólcie sobie na odrobinę nonszalancji, ucałujcie w policzek lub rękę koleżankę, sprawcie drobną przyjemność żonie i nawet teściowej odpuśćcie jej przewinienia. Niech poczują się tego dnia odrobinę wyjątkowo. Pamiętajmy, że jesteśmy inni i naprawdę ciężko z nami wytrzymać nieraz. Dlatego tym bardziej powinniśmy naszym kobietkom podziękować za to, że z nami są i wytrzymują te wszystkie godziny siedzenia z metalowym pudełkiem zamiast przy nich. Choćby dziś tylko chłopaki, dajmy sobie na wstrzymanie, oderwijmy od blaszaków i wyjdźmy do swoich pań, bo zasługują na to, by być choć jeden dzień w roku nieco rozpieszczane. Kto wie... Może i z korzyścią, przyjemnością, dla nas samych? aaevil.gif

Dlatego w imieniu całego zespołu php.pl jest mi bardzo przyjemnie złożyć Wam, drogie ( patrząc na portfel to czasem nawet bardzo drogie biggrin.gif ) panie, serdeczne i płomienne (gdzie jest gaśnica?) życzenia. Składam je Wam: Daiquiri, ale także każdej, dłużej lub krócej tutaj bawiącej forumowiczce. Jesteście tym dopełnieniem naszego życia, które sprawia, że możemy czuć się szczęśliwsi, że to życie nie jest szare i nudne. Wprowadzacie do niego inne uczucia niż tylko złość na kolejne nie działające jak trzeba fragmenty kodu. I za to, że niektóre z Was chcą nas nie tylko zrozumieć, ale i dzielić naszą pasję do programowania. Dziękujemy za to wszystko i wiedzcie, że to dla nas bardzo ważne, choć nie zawsze to okazujemy.
scanner
Odwróciłem się i zobaczyłem tylko DeyV'a i Quadin'ę,
Niezbyt fajny widok...
Daiquiri
Zaszalałeś thek. Dzięki bardzo smile.gif.
thek
No cóż... nie znam wszystkich osobiście z zarządu wink.gif Proszę o szczególne miłosierdzie... I poprawiam się zaraz wink.gif
Cysiaczek
@thek, o mało nie spadłem z fotela biggrin.gif
"Wam: Daiquiri, DeyV, Quadina, ale także każdej, dłużej lub krócej tutaj bawiącej forumowiczce"
Quadina
Wiesz threk, że Maradona też ma "a" na końcu a jest facetem? Ale spoko :-)
melkorm
Nie wiedziałem że kolega za mną to kobieta, damn.

P.S. Ładne życzenia Thek biggrin.gif I oczywiście także pod nimi się podpisuję wink.gif
thek
A scanner mnie zmylił biggrin.gif Byłem przekonany, że tylko Daiquiri, a tu wyskakuje mi nagle scanner, że się "pieklicie", to sobie pomyślałem: "Będzie wtopa, bo to kobiety". Jednak jak widać pierwsza wersja była poprawna. Zły scanner, zły... Wybatożyć. Ale to już pozostawiam jego pięknej Pani aaevil.gif
cojack
Thek co Ty bierzesz, ja też chce... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.