Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ranking, głosowanie - szukam skryptu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
woziu123
Witam,
Mam taki problem: otrzymałem zadanie w pracy, aby zrobić ranking tytułów. Ma to działać w ten sposób, że jest ograniczona liczba użytkowników np. 10, każdy ma swój login i hasło (mogą być już utworzone konta, nie musi być możliwości dodawania nowych), każdy użytkownik może dodać dowolną liczbę pozycji (tytułów), a wszyscy użytkownicy mogą oddać 1 głos na każdy tytuł (tak lub nie). Technika dowolna, ale chyba php jest do tego najlepszy. Tylko, że nie mam o nim pojęcia zielonego... Nie musi to być ładne, na stronie powinno się tylko wyświetlać ile każdy tytuł ma głosów na "tak", a ile na "nie". No i miejsce na login i hasło użytkownika. Proszę o pomoc.
IceManSpy
A w pracy w czym piszesz? To jest za dużo aby napisać kilka linijek i będzie działać. Ponadto musisz pobierać skądś te loginy i hasła (chociaż nie wiem po co hasła).
woziu123
Cytat(IceManSpy @ 14.03.2011, 16:46:33 ) *
A w pracy w czym piszesz? To jest za dużo aby napisać kilka linijek i będzie działać. Ponadto musisz pobierać skądś te loginy i hasła (chociaż nie wiem po co hasła).


To nie tak, że piszę w jakimś języku. Tylko szef wymyślił, że to pewnie łatwe jest i że może takie coś w internecie można znaleźć... Hasła niekonieczne, tak tylko myślałem, żeby rozróżnić użytkowników.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.