Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt szukam nie wiem jak go nazwać
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
floreda
Czy zna ktoś darmowy skrypt lub cms, który miałby takie funkcje jak:
- poczekalnia
- strona główna
(wiem, wiem, od razu skojarzenie demotywatory itd, ale zupełnie nie musi to wyglądać w ten sposób, to żadna kopia istniejącej strony ma nie być)
- dodawanie tekstu przez użytkownika, edycja tekstu przez użytkownika także po dodaniu, możliwość usunięcia tekstu przez użytkownika tylko za zgodą moda/admina
- rejestracja i aktywacja od razu
- komentarze do dodanych tekstów, z możliwością ich edycji (w sensie jeden kolor, lub pogrubienie,ale brak możliwości usunięcia i zmiany, chyba, że za zgodą)

Najprościej mówiąc, chciałabym by był to skrypt podobny do bash.pl, lub piekielni.pl, lub rodzynki.net (wszystko z możliwością komentarzy), żadnych zbednych bajerów nie potrzebuje, a jeśli są konieczne to trudno, graficznie nie musi to ładnie wyglądać, jedynie na takich podobnych funkcjach mi zależy. Proszę o pomoc
www.skrypty.pro
Niestety nie znalazłem skryptu z podobnymi chociaż fukcjonalnościami w sieci, nie wiem czy dostaniesz to w takiej cenie bo jak sam wspomniałeś od razu głowę nachodzą demotywatory a, że teraz jest na nie dość duży "bum" więc będziesz miał ciężko... chyba nie mogę Ci pomóc niestety
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.