Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt Wallpaper :(
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
The_Destiny
Serwusik smile.gif


Mam powazny klopot i prosze o pomoc.

Poszukiwany zywy lub martwy skrypt php za pomoca ktorego mogl bym zrobic na stronie galerie z tapetami dla windowsa. Glownie chodzi o cos takiego gdzie mozna dac rozne tapety w roznych rozmiarach. Np.. 800 na 600 1024 na 768 itp... Z gory wielkie dzieki za pomoc smile.gif
Pyksel
HEH !
A niemozesz dać zwykłej galleri zdjeć??
Przeciez na to samo wyjdzie !!
The_Destiny
Widzisz problet twki w tym ze jak widzialem galerie to wygladem one sa gicior ale problem tkwi w tym ze dajmy na to mam tapety w 4 rozdzialkach i chcial bym zeby ktos kliknal dajmy na to na 800 na 600 i zaczyna pobierax dana tapetke a nie ze musi otwierac caly duzy obraz i dawac zapisz obraz jako ...... sad.gif eh ciezkie jest zycie czlowieka ktory sie nie zna na php a potrzebuje skryptu
tiraeth
Mała modyfikacja kodu (chodzi o linki: zazwyczaj linki to <a href=adres.do.obrazka/obrazek.z.bazy>) i bedzie chulać

Wystarczy zrobić plik: download.php

i cosik takiego:

[php:1:e6bb657b8b]<?php
if($_GET['img'] == "")
{
echo 'No image detected!";
}
else
{
$Image = $_GET['img'];
$Katalog = 'galeria/';

// Przesyłamy plik typu jpeg (można zmienić na inny)
header("Content-type: image/jpeg");

// Ustawiamy nazwę zasysanego pliku
header("Content-Disposition: attachment; filename=".$Image);

// Adres do pliku który downloadujemy
readfile($Katalog.$Image);
}
?>[/php:1:e6bb657b8b]

mam nadzieję, że zadziała smile.gif

aha linki pownny wyglądać tak: np. download.php?img=OBRAZEK.JPG (bez katalogu... sama nazwa obrazka.... katalog zdefiniujemy w pliku download.php)

*****************
pozdro, tiraeth
*****************
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.