Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuję skryptu - katalog firm, ale ciut nietypowy :)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
elm13
Dzień dobry,
Poszukuję "gotowca" dla katalogu firm świata. Branża to obsługa jednostek morskich, katalog musi zawierać:

- przy rejestracji użytkownik, oprócz opisu firmy itd. wpisuje swoje słowa kluczowe, wybiera kategorie, po czym zaznacza obsługiwane porty (mam gotową listę wszystkich portów świata),

- przeglądający stronę musi mieć możliwość wyszukiwania: a) tylko za pomocą wpisania słowa kluczowego (nazwa firmy lub słowa kluczowego) b) przeglądania kategorii + wyboru portu (pokazuje wyniki z danej kategorii w danym porcie) c) Może też wpisać słowo kluczowe i wybrać dany port.

- przydałaby się też opcja, przy której zarejestrowany użytkownik miałby opcję "wyślij wiadomość do wszystkich wyszukanych firm", np. user wyszukuje daną usługę w danym porcie, co wyrzuca mu np. 10 wyników, po czym ma opcję "wyślij im wiadomość" - jeżeli jednak przez ta opcje cena ma bardzo wzrosnąć, podaruję ją sobie na starcie.

Skrypt może być jednym z tych dostępnych w sieci- przerobionym.

Strona graficzna się nie liczy- sam się tym zajmę (wszelkie logo, tła, obrazki, ikonki itd), może być brzydkie, jednak fajnie jakby już miało "ręce i nogi", "układowo" / graficznie podobają mi się te katalogi biznes-katalog.eu/ i designerpolska.pl
Interesują mnie konkretne oferty- nie ukrywam, że atrakcyjne, a jeżeli biznes wypali (sądzę, że wypali - mam bardzo pożądaną, branżową domenę i od 7 lat pracuję "w branży", mam mnóstwo kontaktów na świecie) to po około roku "drobnych zleceń - poprawek" zaproszę do stałej współpracy.

Pozdrawiam, Jacek
Agares
Witam, zależnie od dokładniejszej specyfikacji jestem w stanie to zrobić za około 500-1000zł.
elm13
Cześć,
Czy mógłbyś sprecyzować jakie informacje są dla Ciebie ważne, abym nie pisał na marne 2 razy, może być na priv: elm13 gazeta pl.
Pozdr! Jacek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.