Witam

Poszukuję jakiegoś gotowego skryptu kalendarza - podobnego do WebCalender

Zainstalowałem ten: http://www.k5n.us/wiki/index.php?title=Main_Page
i mam problem podczas instalacji z polskimi znakami kodowaniem i różnymi rzeczami
Próbowałem nawet za pomocą instalatrona na serwerze ale pokazuje mi błąd bazy danych etc

Jakoś zniechęcił mnie ten skrypt, a potrzebuję jakiegoś gotowca do prowadzenia wydarzeń dla kilku użytkowników
Google kalendarz używam osobiście i jest fajny ale potrzebuję czegoś co bedzie na mim serwerze i baza danych będzie dostępna tylko dla mnie

Jeśli ktoś zna jakieś płatne gotowe rozwiązanie to też wchodzi w grę

Jeśli zaś nie widzicie godnych polecenia rozwiązań podobnych do WebCalender
A ktoś chciał by się podjąć napisania takiego skryptu lub przerobienia czegoś za małe pieniądze (powiedzmy 500-1000 zł)
to proszę info na maila marcincook[at]gmail.com

Potrzebuję po prostu kalendarza do cms-a na serwerze ale takiego że będę go pewien że działa smile.gif
Może jest jakaś firma która ma już takie rozwiązanie gotowe i wystarczy kupić,
a może już nawet zintegrowane z jakimś swoim cms-em, to poproszę o linki bo jakoś nic nie mogę znaleść w sieci
a faktem jest że wyskakuje mi wiele skryptów php tylko że jak nie mam dema to ja nawet nie potrafię zweryfikować czy to jest to czego szukam.

Web Calender to jest to o co mnie mniej więcej chodzi:
czyli mogę mieć kilku użytkowników którzy dodają wydarzenia
i kilka kategorii dla wydarzeń
w wydarzeniu daje linka do strony opisującej to wydarzenie
i to wszystko czego mi trza:)


znam html, js, as2 flash i mogę napisać cały widok
ale o php to wiem że istnieje i że mogę go używać na podstawie dokumentacji czy jakiś porad na forum smile.gif