Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt Downloadu
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Komarek
Witam.
Poszukuje rozbudowanego systemu downloadu.
Kategorie, przechowywanie plikow na wlasnym serwerze, pobieranie uwarunkowane od uzytkownikow (jezeli posiadaja flage X lub jej nie posiadaja).

To potrzebuje zeby mial ten skrypt.

Wielu z was pewnie powie: "Wejdz w google i poszukaj", tylko nie mam juz pojecia jak to wyszukac.
Jestem w martwym punkcie; Gdy probuje wyszukac "download system" chce mi pobierac system operacyjny,
Po wielu nieudanych probach znalezienia tego skryptu, postanowilem napisac na Waszym forum.
Jestem pewien ze znacie przynajmniej jeden taki skrypt ktory by spelnil moje oczekiwania.
(Nie ma znaczenia czy skrypt jest darmowy, platny, czy jest wymagany abonament)

Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam, Komarek.
Smoker
Do googla Cie nie odesle bo mnie tez denerwuje jak odsylaja mnie tam skad przyszedlem smile.gif taka syzyfowa praca..

lepiej jakbys wpisal w google'ach (jesli chcesz) "file hosting" na darmowe-skrypty.pl tez na pewno cos znajdziesz badziewnego smile.gif

ewentualnie tutaj cos konkretnego http://www.hotscripts.com/search/php/file+hosting
Komarek
Cytat(Smoker @ 29.04.2011, 23:28:28 ) *
Do googla Cie nie odesle bo mnie tez denerwuje jak odsylaja mnie tam skad przyszedlem smile.gif taka syzyfowa praca..

lepiej jakbys wpisal w google'ach (jesli chcesz) "file hosting" na darmowe-skrypty.pl tez na pewno cos znajdziesz badziewnego smile.gif

ewentualnie tutaj cos konkretnego http://www.hotscripts.com/search/php/file+hosting


wlasciwie na tej hotscripts.com tez bylem i to samo.
Nie znalazlem nic ciekawego.

Wydaje sie ze najlepsze skrypty do downloadu sa takie wbudowane w forum, np. IPB Downloads, bardzo fajny skrypt - tylko szukam takiego podobnego standalone ;/

Moze ktos ma wiecej propozycji ? biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.