Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emulator CSS3
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
cypeczek
Witam,
poszukuję dobrego emulatora CSS3 do IE 7 i IE8. Co polecacie? Bo nie chce mi się pisać za każdym razem oddzielnych klas pod IE. Jest coś takiego jak taki emulator w ogóle?
Zyx
Istnieje coś takiego, jak Modernizr ( http://www.modernizr.com/ ). Używałem go w jednym projekcie, ale mam trochę mieszane uczucia do takich inicjatyw, bo jednak mieliśmy trochę problemów z tymi emulowanymi elementami, a jak grafik JS-em pojechał jeszcze po formularzach, to się mało nie pocięliśmy (razem z klientem).
cypeczek
Czytałem o tym emulatorze ostatnio i o problemach jego. Do tego samo użycie jest podobno dość problematyczne. Czyli tylko ten emu jest dostępny w sieci?

Kurde badziewne IE, czemu zawsze klienci chcą żeby i tam działało wszystko tongue.gif
I pisz człowieku dwa razy css żeby zadowolić Microsoft i klienta.
IceManSpy
Cytat(cypeczek @ 2.05.2011, 23:16:42 ) *
I pisz człowieku dwa razy css żeby zadowolić Microsoft i klienta.


W sumie to wystarczy dać IF w head i dopisać tylko te elementy, które źle się wyświetlają smile.gif
Aczkolwiek jest to strasznie upierdliwe smile.gif
Rid
Wszystko by było jeszcze dobrze z tym IE ,jakby ta przeglądarka nie miała opcji widoków zgodności i dodatkowo śmiesznych trybów (dokumentu i przeglądarki).U mnie CSS ,dobrze renderuję ,jeśli:

tryb dokumentu(IE7)=tryb przeglądarki(IE7)
tryb dokumentu(IE8)=tryb przeglądarki(IE8)

Jeśli:

tryb dokument(IE7)=tryb przeglądarki(IE8) lub odwrotne

to się u mnie błędnie renderuje.Jeszcze do tego dochodzi tryb osobliwości(porażka).Żeby wszystko działało jak należy ,to chyba by trzeba było zrobić osobno trzy pliki css pod tą przeglądarkę(albo się trochę po gimnastykować na jednym).
antyqjon
CSS3 PIE: http://css3pie.com/

Polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.