Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuję Web edytora wysiwyg.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Rid
Poszukuję ,prostego darmowego web edytora wysiwyg.Coś-ala podobnego jak na tym forum.
Jakby,ktoś by mi jakiś zaproponował to byłbym wdzięczy.Znajduje ,albo za bardzo rozbudowane ,albo niefunkcjonalne.
blooregard
Cytat(Rid @ 18.05.2011, 14:05:54 ) *
Poszukuję ,prostego darmowego web edytora wysiwyg.Coś-ala podobnego jak na tym forum.
Jakby,ktoś by mi jakiś zaproponował to byłbym wdzięczy.Znajduje ,albo za bardzo rozbudowane ,albo niefunkcjonalne.

TinyMCE, masz bardzo rozbudowane możliwości konfiguracyjne.
Rid
O to mi chodzi,żeby nie był rozbudowany,żadnych elementów typu tworzenie nowych dokumentów,wstawianie zdjęć,tworzenie tabel itp. Prosty edytor do pisania,ze zmianą typu i rozmiaru czcionki ,koloru czcionki ,justowanie itd.
marekge
Cytat(Rid @ 18.05.2011, 14:32:31 ) *
O to mi chodzi,żeby nie był rozbudowany,żadnych elementów typu tworzenie nowych dokumentów,wstawianie zdjęć,tworzenie tabel itp. Prosty edytor do pisania,ze zmianą typu i rozmiaru czcionki ,koloru czcionki ,justowanie itd.


Tiny MCE możesz uruchomić w kilku trybach.
Jeden z nich jest bardzo prosty, i zawiera bodajże 5 podstawowych znaczników.
Rid
Jednak,da rady to skonfigurować na własne potrzeby oneeyedsmiley02.png
melkorm
elrte

Używałem długi czas TinyMCE i jak znalazłem elRTE to świat stał się prostrzy i szybszy wink.gif

Moim zdaniem o wiele lepsza alternatywa, w dodatku ma menadżer plików łatwy do podłączenia i co najważniejsze - darmowy.
Rid
Ok sprawdzę,mało waży:),a to mi na rękę ,ale czy istnieje możliwość konfiguracji,nie potrzebne mi opcje ,tworzenia tabel ,czy wstawiania obrazów w edytor.
melkorm
Jest w pełni konfigurowalny smile.gif

Dodawanie nowych opcji też nie jest trudne, a fotki najlepiej podczepić elFinder i już w ogóle jest bajka biggrin.gif
Rid
Chyba dołączę do grona wielbicieli elRTE,po prostu to czego szukałem-lekki,prosty w użyciu ,konfigurowalny,i w ojczystym języku zakochany.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.