Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Forum + Portal
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Upgreydd
Witam, poszukuje CMS'a a najlepiej 2 CMSów (forum + portal), które mają aktualny mostek i ładnie współpracują ze sobą.
Forum obstawiam jakiś lepszy skrypt (IPB lub vB), chyba że użytkownicy polecą co innego.
Na całą tą imprezę mam 250zł więc nie za dużo (na jakąś aktualną licencję IPB lub vB z drugiej ręki styknie). Bardziej IPB przypada mi do gustu, niestety nie moge znaleść mostku do jakiegoś konkretnego skryptu portalowego. Joomla zdaje mi się być zbyt ociężała. Do drupala most nie istnieje niestety.

W późniejszych etapach chciał bym mieć możliwość rozbudowania całości o sklep.

Co polecicie drodzy użytkownicy? Byćmoże jakieś inne rozwiązanie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
IceManSpy
Ja bym polecił Joomle, chociaż piszesz, że jest zbyt ociężała. Znajdziesz sobie plugin do forum, a jeśli chodzi o sklep to jest polecany virtuemart.
Upgreydd
Właśnie nie mogę znaleść niczego porządnego (działy: download, artykuły, newsy) z przejrzystym API bym mogl sobie dopisac co mi brakuje w Portalu i by miało połączenie z IPB... w sumie żadnego mostu znaleść nie mogę i pomysłu nie mam jak zmusić Symfony (sfDoctrineGuardPlugin) do współpracy z IPB.

PS. Znalazłem most phpBB3 z sf, chyba się do tego skłonie. Szkoda, IPB by mi było bardziej na rękę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.