Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Control panel dla hostingu w php
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
sybii
Witam!
Nie wiem czy takie coś w ogóle istnieje, ale jeśli to proszę o odpowiedź,
a mianowicie mam hosting www (nie serwer vps ani dedyk) i chciałbym założyć darmowy hosting.
Szukam do tego jakiegoś skryptu w php, dzięki któremu użytkownicy zarządzać swoimi hostingami (zmiana domeny, dodawanie bazy MySQL, ewentualnie skrzynki pocztowe oraz konta ftp, subdomeny itd.).
Jeśli istnieje coś takiego to prosiłbym o odpowiedź.
Zależy mi na tym żeby był darmowy i koniecznie w php.
Z góry dziękuję za pomoc!
ShadowD
Jeśli masz zwykłe 1 konto to nie dasz rady tego zorganizować w żaden sposób! Skrypty odpalane na tym koncie mają jeden zbiór uprawnień co oznacza, że nawet jeśli stworzysz userów i im konta, to ich skrypty php będą mogły wzajemnie się kasować, podmieniać i co im tylko się zapragnie - nie ma możliwości obejścia tego problemu.

Poszukaj hostingu typu reseler - tam dostaniesz już w komplecie system do zarządzania np. da czy cpanel, ale to wydatek kolejnych złotych.

Zapytam się po co chcesz coś takiego tworzyć? Jeśli nie masz super stabilnych maszyn i czegoś ponad hosting normalny to nie zarobisz, na allegro masę kont po 5-8zł jest i ludzie je kupują nie świadomi problemów, a może i większość nigdy ich nie odpala poza pierwszym tygodniem uciech z zabawki... Hosting jako hosting to usługa dodatkowa, nie da się zarobić tylko na tym, musiał byś mieć firmę i bardzo dobrą obsługę i ofertę - na co jak widzisz szans nie masz na razie...
erix
Webmin?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.