Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpnuke prosba o pomoc
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Diggie
Witam, mam mały problem, mam dwa themy powiedzmy 1 i 2, ustawione bylo na 2, natomiast robilem zmiane hasla w pliku config.php i zapomnialem wczesniej skopiowac z serwera ten sam plik wiec po podmianie ten plik pamieta ze ustawiony byl theme 1 a nie drugi i wyskakuje blad
Warning: head(themes/fiapple/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/diggie/public_html/header.php on line 54
tzn ze odwoluje sie do pierwszego thema a faktycznie mam ustawiony drugi, jak to cofnac lub w jaki pliku jest zachowana ta zmiana w configu nic nie widze o themie. Z gory dzieki za pomoc
Sh4dow
phpnuke przetrzymuje informacje o themes w bazie danych w tabeli [prefix]_config, niepamietam dokladnie jak sie nazywa komorka, mozesz recznie przestawic temat w bazie, ale musisz podac dokladna nazwe katalogu. W systemach linuxowych wazne sa takze wielkosci liter w nazwie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.