Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Połączenie strony i forum
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Soks
Witam,
poszukuję skryptu forum i strony, aby połączyć to w jedno logowanie. Może powiem jaki efekt chciałbym uzyskać, na stronie głównej chciałbym newsy, na samej górze nad newsami kilka najnowszych tematów na forum, które będzie zainstalowanie na podstronie strona.pl/forum/, natomiast na stronie głównej żeby można było zalogować się na to konto i dodawać komentarze do galerii i pisać w shoutboxie(pod tym samym nickiem bez konieczności podwójnej rejestracji). Generalnie chodzi oto, że forum będzie na podstronie, a na stronie głównej użytkownicy będą wykorzystywali te konta z forum do galerii i shoutbox'a oraz będą widzieli najnowsze tematy. Jaki skrypt forum i skrypt stronki(nie chcę php-fusion) można w taki sposób wykorzystać, dodam też, że chciałbym, aby forum miało możliwość(przy rejestracji) akceptacji dostawania e-maili od administracji portalu. Mam nadzieje, że nie zagmatwałem za bardzo.
Z góry dziękuję za pomoc.
mlawnik
phpBB z jakimś "portal-modem"?


Np. takim jak w by przemo jest.
Soks
Jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie? Masz jakiegoś linka do tego portal-modu? Ja trawiłem tylko do jakiegoś z 2004, który podejrzewam, że jest już przestarzały. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.