Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mini Admin
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
simus
Mam skrypt księgi gości. najprostszy jaki może być i chciałbym go troche urozmaicić i ułatwić sobie z nią prace. Chciałbym (jak by ktoś mugł) żeby zrobił mi do niego mini admina. Bo bardzo często się zdarza, że coś wyjdzie nie tak i musze usunąc wpis albo ktoś chce żebym coś zmienił i musze logować sie na serwer szukać wpisu i poprawiać. A chciałbym żeby to można było zrobic przez www. Zedytować każdy wpis lub usunąc i o czywiście żeby ta strona była hroniona hasłem. Nie wiem czy ktoś się w tym połapie hehe biggrin.gif ale jak ktos wie o co chodzi to czekam na pomoc.
Chewolf
Na forum nie ma gotowców. To forum to zródło takiej wiedzy że sam bez problemów możesz zrobić sobie takiego admina. Więc nie piszemy gotowców , no może mniejsze snitch.gif ale gdy będziesz miał jakiś kłopot z pewnością pomożemy smile.gif.
DeyV
proponuje napisać takiego posta na praca oferowana, albo poszukac czegoś w "skrypty".

Zamykam (th'x m5910)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.