Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: klient poczty
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
pys1986
Witam, poszukuję web`owego klienta poczty który jest w stanie obsłużyć kilka kont pocztowych. Chodzi mi o to że chcę odbierać pocztę na jednym komputerze i na drugim widzę ją jako odebraną. ewentualnie proszę o jakieś propozycje rozwiązania takiego problemu.
toaspzoo
Roundcube
pys1986
no tak, ale czy da sie w nim skonfigurować kilka skrzynek ? aby po zalogowaniu się można przeglądać pocztę z wszystkich, a nie logować się do każdej ?
toaspzoo
No nie
batman
Hotmail. Możesz odbierać i wysyłać maile z różnych skrzynek pocztowych w jednym miejscu.
uupah5
Cytat(pys1986)
Chodzi mi o to że chcę odbierać pocztę na jednym komputerze i na drugim widzę ją jako odebraną. ewentualnie proszę o jakieś propozycje rozwiązania takiego problemu.

to czego szukasz zwie się IMAP i nie zależy od klienta poczty
w praktyce możesz mieć outlooka na jednym kompie, webmail na drugim i klienta poczty na komórce.
o szczegóły odsyłam to Twojego ISP, przykładowo, gmail pozwala na używanie protokołu IMAP i działa to bez zarzutu. komfort pracy jest nieporównywalny ze zwykłym kontem pop3/smtp

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.