Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt Słowo Klucz
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Skrypty forum
Intex
Witam

Dawno temu, napisałem temat na tym forum że potrzebuję osoby, która wykona mi skypt na forum Słowo Klucz. Zgłosił się pewien Pan, który zrobił to ja mu zapłaciłem a ten obeicał mi pomoc ze skryptem w razie jakichkolwiek problemów. Niestety zostałem zmuszony do zmienienia hostingu www, a co za tym idzie bazy danych. Napisałem do tego Pana żeby mi pomógł, to naprawić niestety od 4 tygodni cisza, choviaż jest na GG i zmienia opisy, a jak napiszę do niego z innego numeru że chcę coś zamówić to odpisuje odrazu.
I tu też tkwi moja prośba do kogoś, kto potrafi podiąć ten skrypt do bazy aby działał on prawidłowo, niestety nie mam pieniędzy, aby za to zapłacić ;/

Proszę was o pomoc ;/

Pozdrawiam
pedro84
A jaki konkretnie masz problem?
Intex
Po wgraniu plików skryptu na forum skrypt działa w 90%, po prostu pojawia się na czacie słowo, ja je wpisuje i nic, a powinno być Gratulujemy bla bla i powinno dodać punkty MYPS, wcześniej przed zmianą bazy to działało, więc myślę że trzeba to podpiąć do bazy, bo po wpisaniu swoich danych do nowej bazy do skryptu na FTP nie działa nadal ;/



[Today 03:52 AM] Intex: matematyka
[Today 03:20 AM] SplowkaBOT: Słowo klucz: matematyka






Forum pełne informatyków, programistów, skrypterów a nikt pomóc nie potrafi?
pedro84
Bez żadnych szczegółów, to możemy powróżyć co najwyżej.
Intex
Jeżeli Pan ma zamiar mi pomóc, proszę tu napisać. A ja wyślę Panu skrypt na PW dane do bazy i będzie miał Pan szczegóły.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.