Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt podstawowy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Tho
Witam, widuje się różne kody udostępnione do dowolnej edycji np "zgodny z normami szablon html", który jest kwintesencją poprawnej budowy, często też z komentarzami, by łatwiej było go edytować, ale czy udostępnił ktoś taki kod php z możliwością edycji który zawierał by w sobie już takie funkcje jak:

+Mozliwość rejestracji dla każdego
+Dodawania rzeczy i ingerencja w treść tylko dla zarejestrowanych
+Panel administracyjny i panel użytkownika w zależności od nadanych praw w panelu administratora
+Dodawanie ankiet i ocen dla każdej podstrony(produktu, artykułu)

Wordpress - próbowałem, ale zawiera już swój duży kod i dużo plików, ale potrzebowałbym czegoś bardzo lekkiego, gdzie łatwo można zorientować i douczyć.

Dla każdego kto pomoże wyrazy szczerego podziękowania, lub w wypadku naprawde ciekawej propozycji nagroda materialna. wink.gif
dstp
w sieci czegoś takiego nie znajdziesz, są takie skrypty, ale oddzielnie. 1 + 2 + 3 pkt znajdziesz w całości (linku nie podam, ale wiem że coś takiego istnieje - szukaj pod hasłem system komentarzy z panelem administracyjnym), z pkt 4 będzie problem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.