Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pop-up dla danego IP
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
marciniszyn
Witam, czy można stworzyć wyskakujący pop-up dla danego IP w javascript lub php ?
zomb
można
marciniszyn
szukałem gotowych skryptów ale tego konkretnego zastosowania nie znalazłem. Były skrypty dla danych przeglądarek, systemów ale dla IP..

Możecie coś podrzucić? nawet do edycji.
IIFF
Cytat(zomb @ 1.08.2011, 17:28:50 ) *
można

Potwierdzam wink.gif

Po co Ci to? Chcesz napastować innych okienkami których wszyscy nienawidzą? smile.gif
marciniszyn
nie mam w intencji umieszczenia reklamy w popup-ie. Ale zależy mi na pewnym komunikacie informacyjnym dla pewnej osoby odwiedzającej serwis, której znam IP. proszę o pomoc.
drozdii07
Pobierasz IP wchodzącego, do zmiennej (za pomocą $_SERVER['REMOTE_ADDR']). Sprawdzasz czy jest równe z tym twoim IP, jeśli tak, pokazujesz pop-up.
marciniszyn
Myślicie, że ten skrypt powinien działać? wkleiłem kod na stronę ale dla mojego IP nie działa. Możecie pomóc?

Kod
  <?php

      if($_SERVER['REMOTE_ADDR']=="77.113.0.197") {

     echo"window.open('popup.php','','location=0,direct ories=0,status=0,scrollbars=0,resizable=0,copyhist ory=0,menuBar=0,width=300,height=210,top=100,left= 350')";

      }

      ?>

zomb
myśle że nie wiele Ci brakuje ale trzeba zacząć od tego że window.open to funkcja javascriptu a nie php wiec musisz to troszkę inaczej rozwiazać
buliq
umieść kod js w
  1. <script type="text/javascript">
  2.  
  3. kod
  4.  
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.