Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Administrowanie tym dziadostwem
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > Microsoft SQL Server / MSDE
starach
Jest sobie serwis którego dostawcą usług hostingowych jest prawdopodobnie GoDaddy. Niestety obecna strona stoi na ASP.NET ( jak mi ktoś powie, że to lepsze od PHP to łeb urwę! ), a co za tym idzie serwerem baz danych jest MSSQL.

Nie mogę skonfigurować ODBC w Windows 7 64bit żeby połączyć się z nim. Na chwilę obecną podejrzewam, że serwer nie umożliwia łączenia się z zewnątrz, bo skanowanie nmap'em nie przyniosło żadnych rezultatów ( podejrzewałem zły port ) jest to o tyle dziwne że zwykłe polecenie ping jak najbardziej działa.

Szukam czegoś żeby móc tą zakichaną bazą zarządzać bez konieczności pisania skryptów w PHP i wysyłania ich na serwer przez FTP żeby wykonać jedno głupie zapytanie do bazy... Szukałem jakiegoś odpowiednika PHPMyAdmin do MSSQL, ale niestety takowego nie znalazłem. Pomocy! sad.gif
mortus
Może Navicat Lite?
starach
O nie wiedziałem że Navicat obsługuje MSSQL. Dzięki.

Niestety też nie mogę się połączyć. Zdaje się że pozostają mi tylko rozwiązania server-side.
prachwal
Cytat(starach @ 14.08.2011, 09:05:50 ) *
Jest sobie serwis którego dostawcą usług hostingowych jest prawdopodobnie GoDaddy. Niestety obecna strona stoi na ASP.NET ( jak mi ktoś powie, że to lepsze od PHP to łeb urwę! ), a co za tym idzie serwerem baz danych jest MSSQL.


ASP.NET jest lepsze, czy powiedział byś że PHP jest lepsze od Javy? raczej nie, a ASP.NET bardzo przypomina Javę, więc....

Cytat(starach @ 14.08.2011, 09:05:50 ) *
Nie mogę skonfigurować ODBC w Windows 7 64bit żeby połączyć się z nim. Na chwilę obecną podejrzewam, że serwer nie umożliwia łączenia się z zewnątrz, bo skanowanie nmap'em nie przyniosło żadnych rezultatów ( podejrzewałem zły port ) jest to o tyle dziwne że zwykłe polecenie ping jak najbardziej działa.

Szukam czegoś żeby móc tą zakichaną bazą zarządzać bez konieczności pisania skryptów w PHP i wysyłania ich na serwer przez FTP żeby wykonać jedno głupie zapytanie do bazy... Szukałem jakiegoś odpowiednika PHPMyAdmin do MSSQL, ale niestety takowego nie znalazłem. Pomocy! sad.gif


aaaaa help

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=8961

to darmowy program

ps. kiepskiej baletnicy, to rąbek u spódnicy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.