Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logowanie do Play24
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
KR2615
Tak jak w temacie, poszukuję skryptu który automatycznie logowałby się do tego serwisu. Mam kilka numerów i chciałbym sobie systematycznie pobierac ich stany kont. Próbowałem to zrobić samemu ale niestety się nie udało - zawsze dostawałem jakieś dziwne przekierowania. Jeśli ktos dyspobuje gotowym rozwiązaniem (chodzi o samo logowanie, resztę już sobie napiszę) i chce się podzielić - będę wdzięczny.
ShadowD
play24 planuje lub już otworzył mobilną stronę, logowanie się do niej pewnie jest łatwiejsze, a curl to nie jest wynalazek jakiś nie do poznania, odpowiednie nagłówki i obsługa cookie wystarczają do logowania, po zalogowaniu strona kilka razy miga - to są te dziwne przekierowania. Popatrz co takiego wysyła się w tym czasie do Ciebie do przeglądarki i jak ona odpowiada.
KR2615
Mobilny play24 również posiada takie dziwne przekierowania jak zwykły play24. Pozatym nie mogę stamtąd odczytać interesujących mnie danych.

Czy cos się zmineniło od czasu mojego pierwszego postu? Powstał jakiś gotowy kod, ew. play udostępnił jakieś API albo coś co możnaby wykorzystać przy automacie?
kallosz
Nie ma publicznego API.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.