Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt pod prosty sklep
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
skowroniek
Witam,
szukałem bardzo długo cms pod sklep, lecz każdy jaki znajduje jest za bardzo skomplikowany. Mianowicie szukam skryptu, który byłby bez pewnych opcji tj.:
- koszyk,
- wysyłka bez rejestracji,
- płatności bankowe

interesuje mnie wyłącznie coś takiego:
- potrzeba zarejestrowania, zanim zamówi się usługę (w panelu uzytkownika najlepiej jakby było najmniej opcji, poprostu edycja danych ( w tym dane dotyczące płatności tylko adres PayPal, widok złożonych zamówień i opcja wylogowania)
- jeśli dojdzie do zamówienia, przenosi użytkownika do podania danych jakich mogę ustalić, np. adres strony dla której ma być świadczona usługa i informacje o zamawianej usłudze, bez potrzeby podawania adresu pocztowego potrzebnej wysyłki, ponieważ jest to usługa internetowa, a nie wysyłkowa, tzn. materialna
- płatność prosta, tylko na PayPal

jeśli chodzi o strone główną to standardowo- kolumna na opis usługi i propozycje ich z opcją zamówienia i kolumna do logowania wraz z innymi informacjami jakimi mógłbym umieścić

Czy istnieje jakiś taki darmowy cms? Może tez być płatny. Jak przeczytaliście, dostrzegacie, iż nie jest to skomplikowane.
Bądź jesli ktoś posiada taki skrypt i chce go sprzedać albo zrobić oczywiście za niewygurowaną cene, bo to naprawde prostota, oczywiście w której sam się nie odnajdę, bo nie potrafię sprostać kilku rzeczom, jesli ktoś jest zainteresowany to prosze napisać do mnie, a napisze szczegóły.

Pozdrawiam, Kamil.
elektrrrus
Drupal+Ubercart, możesz powyłączać odpowiednie moduły.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.