Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaką książkę wybrac o PHP i MySql
Forum PHP.pl > Inne > Książki
Lamwe
Mam małe pytanko mianowicie chcę sie nauczyć MySQL i PHP i którą z poniższych książek wybrać. Umiem na poziomie podstawowym HTML, poza tym nic innego.

-->PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty (wydanie 4)

Czy

-->PHP5 i MySQL. Biblia

Co polecacie?
--------------------------------------------------------------------------------
Dodam jeszcze ze brat ma Access 2003 PL. Biblia i jest elegancka.
cod3r
Ja ze swojej strony mogę polecić pierwszą pozycję, też z niej korzystam i czyta się całkiem fajnie. Co do drugiej to się nie wypowiem bo nie miałem styczności.
Z tego co przeglądałem forum to tematów o tym było sporo, myślę że jak użyjesz forumowej szukajki to znajdziesz sporo odpowiedzi na Twoje pytanie.
misi3k
Również mogę polecić pierwszą pozycję, napisana zrozumiale, bogata w treść. Nie żałuję zakupu smile.gif
Radeko
Również z dwóch przez Ciebie podanych polecam pierwszą pozycję, jest to znana, sprawdzona przez wielu pozycja. Chciałbym również zwrócić Twoją uwagę na książkę "PHP i MySQL Wprowadzenie. Wydanie II" W moim przypadku pozwoliła poznać podstawy PHP i MySQL w bardzo płynny i sprawny sposób. Jest napisana lekkim i zrozumiałym językiem. Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.