Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki skrypt forum klasowego?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
evolucja
Cześć wam.
Moglibyście polecić jakiś ciekawy skrypt forum klasowego? Nie chcę żadnego kombajnu typu przemo, bulletin, joomla też raczej za duża. W sumie typowe kategorie to raczej nie to czego szukam, bardziej określanie tematyki wątku. Sam nie wiem. W sumie to szukam nietypowego forum, może nawet jakiegoś czatu opcją pisania live? Generalnie fajnie było by gdybym mógł potworzyć wszystkim konta za pomocą których mogli by pisać posty autoryzowane. Dla gości jednak też możliwość pisania być powinna ale bez rejestracji i logowania.

Może jest jakieś fajne narzędzie, o którym nie słyszałem a które można by wykorzystać w tym celu smile.gif

Dzięki z góry za odpowiedzi.
pedro84
Vanilla?
evolucja
Nie ma możliwości odpisywania przez gości. Ale chyba spełnia całą resztę warunków. No i ma sporo pluginów. Podoba mi się. laugh.gif

Na razie używam tej Vanilli ale wkurzać mnie zaczęła. Nie wszystko działa jak powinno, mimo wszystko nie wszystko da się ustawić. Pluginów wcale nie tak dużo, większość nie działa. Sporo trzeba samemu poprawiać.
Znacie może coś podobnego jeszcze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.