Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] www.e-dowcip.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
ostrylg
Zapraszam do oceny oraz wrzucenia swoich dowcipów.

www.e-Dowcip.pl
r4xz
+ przejrzysta - człowiek wchodzi i nie musi myśleć "co, gdzie i jak?"

- z deczko za duże ikony
- facebook
- rejestracja nowego użytkownika (pole awatar) - muszę klikać na napis, nie mogę na pole/strzałkę
Kod
Opera
Version 11.51
Build 1087
Platform Linux
System i686, 2.6.35-30-generic
zordon
- Wieeelkie ikony, formularz logowania:)
- Trochę za duża różnorodność kolorów - straszny chaos (po zjechaniu niżej, gdy już nie widać nagłówka jest bardzo przejrzyście i ok)
ixpack
prócz tego, co koledzy wyżej pisali: przydałby się trochę inny paginator - coś na wzór sławnych demotów, aby nie było widać "wszystkich stron".
Ponad to: jest fb, a gdzie jest google+?

Na ubuntu na napis "zapomniałem hasła" najeżdża poniższe menu - ledwo widać link przypomnienia hasła...

Tekst typu: witaj niezarejestrowany.... dołożysz swoje? IMO trochę to kiczowate. Tam jest świetne miejsce na reklamy wink.gif
starach
1. Brak tła, bo białe tło to nie tło.
2. Za wysokie menu, nagłówki boksów i pola logowania.
3. Nagłówek boksu Kategorie małą literą
4. Przesuwane menu po lewej tak ni z gruchy ni z pitruchy lepiej jak dasz tam
jakiś social networking którego w ogóle brak co zauważył już ~r4xz
5. Kodowania mi się sprawdzać nie chce przy xhtml1-transitional.dtd ( Wrr! )

p.s.
Dowcip dnia świetny. biggrin.gif
phpion
Podatne na ataki - sprawdź stronę główną.
motyl-pl
Cytat(phpion @ 17.09.2011, 14:50:55 ) *
Podatne na ataki - sprawdź stronę główną.


Dobrze się bawicie:
Kod
gg:/set_status?description=\';%20DROP%20DATABASE%20dowcipy;%20--
zordon
Klikam "skomentuj" i ... co? żadnego formularza, komunikatu
Kliknięcie "skomentuj" dowcipu dnia w ogóle nie robi nic
Korab
Dowcip dnia: "\'; DROP DATABASE dowcipy; --", ocena: 8.8 biggrin.gif
Stronka mi się generalnie podoba, design jest przyjemny, kolorystyka stonowana i ładnie dobrana... Plus za nieciasteczkową walidację głosujących.
Uwagi:
- dodaj jakiś padding w rubryce "Najwięcej dodali", bo bez odstępu od krawędzi wygląda słabo (Opera 11.51)
- pusta rubryka "Sponsorzy" - może póki jest pusta, po prostu ją ukryj?
- menu boczne mogłoby mieć inną ikonkę dla linku "Dodaj dowcip" (po co ono w ogóle jest? Po co powielać pozycje z menu głównego?)
- tło: to, co było mówione - może zrób tło, które wkomponowywało by się w te "ząbki" otwierające na górze i zamykające na dole, podkreśliłoby to, myślę, jednolitość (zapomniałem takiego fajnego słowa, niech będzie to) strony
- linki w stopce "Nota prawna / Polityka Prywatności / Kontakt" nie działają
- mógłbyś wprowadzić CAPTCHA
- widać, że jest jakieś addslashes(), jakieś strip_tags(), ale po dodaniu kawału z autorem ustawionym na "<script>alert('Niespodzianka_niespodziewana');</script>" wyświetla się pusty kawał - bez treści, z autorem "~"
DiH
- Całe menu jako obrazek? Daj spokój...
- "a my dostarczamy Tobie" - "Ci", nie "Tobie"
- Mi się kolorystyka nie podoba, kojarzy mi się ze szpitalnymi kolorami, ale to kwestia gustu
- "top ulubione" to jakieś masło maślane. Wiem o co ci chodzi, ale jednak samo "najpopularniejsze", albo samo "top", czy coś w tym stylu bardziej by pasowało

@starach
Cytat
5. Kodowania mi się sprawdzać nie chce przy xhtml1-transitional.dtd ( Wrr! )

Mógłbyś rozwinąć?
ostrylg
Minęło trochę czasu od pierwszej wersji serwisu, teraz trochę odświeżyłem ten projekt i jakiś czas temu po prawie roku prac (czyli pracy po pracy smile.gif) udało mi się skończyć nową wersję.

Żeby nie zakładać nowego wątku proszę o Wasze opinie na temat nowej wersji serwisu.

Całość oprócz logotypu jest mojego autorstwa (włącznie z layoutem). Strona działa na Laravelu. Głównym założeniem było aby strona działała bardzo dobrze na urządzeniach mobilnych.

Link do strony http://www.e-dowcip.pl/

Wieczorem postaram się wrzucić adres do starej wersji.
nospor
http://www.e-dowcip.pl/profil/niemamnie
Pyton_000
e-dowcip.pl/wyszukiwarka?query=123123
maniakit
Tło trochę z jasne.
W tego typu witrynach, gdzie dominuje tekst należałoby trochę przyciemnić tło lub karty żeby zachować kontrast.
Jeśli chodzi o UX to ogólnie bardzo przyjemnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.