Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dobra książka do nauki jQuery
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
Kamils2
Witam,
Czy ktoś doświadczony / obeznany z jQuery może plecić jakąś dobrą książkę aby nauczyc się jak używac jQuery.
Pytam , poniewaz jestem zielony w tym temacie wiem ze dobre ksiazki wydaje helion jesli chodzi o sektor IT w Polsce jednak nie wiem na jaka ksiazke sie zdecydowac.

Pozdrawiam Kamil
1010
Jeśli jesteś zielony to polecam tą: http://helion.pl/ksiazki/jquery-poradnik-p...ajda,jquepp.htm

Prowadzi krok po kroku za rączkę.

Ja ją dostałem, jednak już znałem spore podstawy, dlatego w moim przypadku połowę książki przeczytałem i niczego nowego się nie dowiedziałem. Tak przeczytałem i jest napisana prosto.
pedro84
Bez podstaw JS to się za jQuery nie bierz - bo sam nic nie zrobisz, za to będziesz w stanie coś powielić.

W momencie kiedy posiądziesz wiedzę nt. JS, opanowanie jQ nawet z dokumentacji problemem nie będzie.
lobopol
Jak dla mnie to do nauki jQuery wystarczy sam manual który u nich jest genialny.
!*!
Książki nie nauczą Cie niczego więcej, jeśli nie mniej niż Google
peter13135
Nie każdy lubi czytać z monitora, czasami fajnie wziąć książkę do poduszki i dać odetchnąć oczom wink.gif
Ja mam leksykon kieszonkowy jQuery (wpisz w google a znajdziesz). Jeśli znasz cokolwiek js i jakikolwiek język obiektowy, wiesz co to "funkcja anonimowa" i pare innych głupt to polecam tą książeczkę. W przeciwym wypadku, może być Ci ciężko cokolwiek zrozumieć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.