Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Infoservis - Premium sms
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Michal0748
Witam mój problem polega na tym że
chciałbym założyć infoservis
Użytkownik musi wysłać np pusty sms na nr 7777 i zostanie
włączona u niego obsługa w której będzie co tydzień dostawał sms z np filmem na dziś
i za ten sms będzie co tydzień od jego kotna odejmowane 3 zł jak to zrobić ?

czytałem trochę o tym ale nigdzie nie znalazłem sposobu na to aby on płacił za każdy sms
który co tydzień odemnie dostanie
vokiel
Chciałbyś płacić za każdy sms, który dostaniesz od kogoś? Nie wydaje Ci się to trochę niebezpieczne?

Może zrób to w inny sposób. Użytkownik płaci sms'em za np 30zł, wpisujesz w jego profilu "stan konta", taki wirtualny, i za każdym razem, jak wyślesz do niego sms, to od jego wirtualnego konta odejmujesz te 3zł.

Tak czy inaczej, nie wiem, czy ktoś będzie chciał płacić za takie sms'y, skoro są serwisy, które za darmo proponują "film na dziś", ale powodzenia - trzymam kciuki.
Michal0748
ale da się to zrobić?
że za każdy sms odemnie będą od jego konta odejmowane pieniążki i przesłane na moje ?

jak tak to ile by kosztowało kupienie takiego scriptu albo skąd ściągnąć ?
vokiel
Ale one nie będą odejmowane od jego konta i przesyłane na Twoje. Tylko będą wpłacone z góry na Twoje konto. Taki pre-paid.
Każdą wpłatę klienta odnotujesz w bazie, będziesz wiedział jakie kto ma saldo. Przy wysyłce sms'a będziesz pomniejszał te saldo.
Gotowego skryptu pewnie nie znajdziesz, bo nawet jak są gotowce do płatności sms to i tak potrzebujesz do nich swój klucz api, no i całą aplikację. Złóż ofertę na giełdzie ofert, może ktoś się podejmnie.
ShadowD
Mam do Ciebie pytanie, czy wiesz za co się bierzesz? Twoje plany wyprzedzają chyba rozsądek, nie wiem co to za "newsy" musiał by być bym chciał za nie płacić jako użytkownik końcowy, nie mamy już lat 1995-2000 gdzie internet był za grube $$, a o internecie w telefonie nikt nie marzył nawet. Teraz za "darmo" można dostać internet i z niego korzystać w telefonie i tutaj Twój pomysł chyba zaczyna kuleć.
Michal0748
Mi nie chodzi o zarabianiu kokosów na tym tak 100 miesięcznie wystarczy a kilku takich na pewno się znajdzie ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.