Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uploader dodający znak wodny
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Tho
Narazie używam czegoś takiego:

(Tak na marginesie: Jeśli ktoś mógłby powiedzieć mi jak zmienić ten kod by umieszczało znak wodny na górze z prawej zamiast na dole z prawej byłbym też wdzięczny.)
  1. <?php
  2. // Load the stamp and the photo to apply the watermark to
  3. $stamp = imagecreatefrompng('watermark.png');
  4. $im = imagecreatefromjpeg('image.jpg');
  5.  
  6. // Set the margins for the stamp and get the height/width of the stamp image
  7. $marge_right = 10;
  8. $marge_bottom = 10;
  9. $sx = imagesx($stamp);
  10. $sy = imagesy($stamp);
  11.  
  12. // Copy the stamp image onto our photo using the margin offsets and the photo
  13. // width to calculate positioning of the stamp.
  14. imagecopy($im, $stamp, imagesx($im) - $sx - $marge_right, imagesy($im) - $sy - $marge_bottom, 0, 0, imagesx($stamp), imagesy($stamp));
  15.  
  16. // Output and free memory
  17. header('Content-type: image/png');
  18. imagepng($im);
  19. imagedestroy($im);
  20. ?>


ALE po odświeżeniu dodaje on tylko jeden znak wodny na jeden obrazek przez odświeżeniu pliku .php, nie ma swobody i Intuicyjności którą daje formularz.

Jak zrobić bym mógł wczytać przez button "przeglądaj" obrazka i znaku wodnego, i połączenia tego przyciskiem "stwórz" smile.gif ? I tak samo później kolejnego obrazka i nowego znaku wodnego.

Bo ciągła podmiana pliku na serwerze jest bardzo mozolnym rozwiązaniem...

Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie wyjątkowo ważne w tej chwili wink.gif

Pozdrawiam serdecznie.

A i jeszcze jedno: Co polecasz jako "całościowy skrypt znaku wodnego" a co do zintegrowania z własnym autorskim skryptem (bibliotekę, funkcję), bo to chyba dwie różne rzeczy, przydatne jeśli później chciałbym to dołączyć do czegoś większego.

Cały czas testuje różne znalezione rozwiązania, ale w każdym jest jakiś błąd...


Albo wiem, będzie prościej wink.gif -jak do tego kodu dokleić formularz?
CuteOne
wziąłeś gotowca, którego zasad działania nie rozumiesz i chcesz, żebyśmy my podczepili formularz za ciebie...questionmark.gif to się nawet na "Gotowe rozwiązania" nie nadaje.
Tho
No tak, znalazłem "gotowiec", czyli Gotowe Rozwiązanie, coś nie tak?

Naprawde, bardzo was proszę o pomoc: Jak dodać formularz do powyższego kodu php, najprostszy z możliwych... Próbuje cały czas, ale cały czas coś nie wychodzi...
CuteOne
Twoje rozumowanie wygląda tak: znalazłem gotowca, więc idę do działu "Gotowe rozwiązania" gdzie za mnie odpier** brudną robotę... a to tak nie działa

Oczekujesz pomocy ? to pokaż zmodyfikowany kod a my powiemy co robisz źle..
Tho
Cytat(CuteOne @ 16.10.2011, 00:44:57 ) *
Oczekujesz pomocy ? to pokaż zmodyfikowany kod a my powiemy co robisz źle..

Gdybyś napisał to wczoraj miałbym, miałem otwate w notepadzie, ale ty wolałeś wczoraj mnie "wyśmiać". Pewnie gdybym podał jak to robię, to pewnie byś też mnie tylko wyśmiał, więc nie ma sensu...
Mackos
Cytat
Gdybyś napisał to wczoraj miałbym, miałem otwate w notepadzie, ale ty wolałeś wczoraj mnie "wyśmiać". Pewnie gdybym podał jak to robię, to pewnie byś też mnie tylko wyśmiał, więc nie ma sensu...

Tak na prawdę nie ma sensu to co tu napisałeś... Przeczytaj ten tekst ze dwa razy, mnie za pierwszym już rozbawił biggrin.gif
To jest forum, tematyczne tutaj ludzie sobie pomagają i wymieniają się informacjami i poglądami, nikt nie będzie Cię tu obrażał czy Cię wyśmiewał - jedyne co może zostać wyśmiane to głupie podejście/myślenie - ale nikt za Ciebie nie będzie odwalał całego skryptu
tak na partyzanta. Jeśli chcesz się czymś zająć to się do tego przyłóż a nie próbuj robić darmowych pracowników z użytkowników forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.