Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kilka skryptów (wiadomości, galeria, forum...)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
miszcz
Poszukuję skryptów dla portalu obsługujących wiadomości prywatne, galerię zdjęć, forum, coś na zasadzie bloga lub tzw. "tablicy" z fb, chodzi o możliwość komentowania statusów innych oraz ew. skrypt obsługujący powiązania ludzi czyli "znajomych".
Skrypt wiadomości znalazłem, nawet na tym forum, ale był w koszmarnym stanie, po uruchomieniu widniała jedynie rozsypka tutaj podaję link jeśli ktoś mógłby ew. poświęcić chwilkę i pomóc:
http://webmade.org/porady/mechanizm-prywat...-wiadomosci.php (na tym skrypcie każdy z tego forum był interpretowany)
Galeria zdjęć ponoć dostępna jest w jQuery, ale nie znalazłem nic na wolnej licencji, chodzi mi również o możliwość przeróbki skryptów. Jeśli ktoś posiada i mógłby udostępnić to bardzo proszę, nie chodzi mi o jakieś zaawansowane bardzo (choć jeśli będą takowe to tym lepiej) smile.gif
qrooel
Ja znam, ja znam! Drupal! ;p
miszcz
Drupal to cały cms, ja nie chcę całego haha.gif poza tym trochę się nim bawiłem, ale w końcu stwierdziłem, że nie ogarniam go tongue.gif

ma ktoś coś ciekawego może? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.