Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Liczydło
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
the.edgy
Witam.
Poszukuję skryptu działającego na zasadzie tylko i wyłącznie dodawania. Potrzebuje graficznie przedstawic jakąś liczbę która co godzinę będzie się zwiekszała. Chciałem to wykonać sam, ale jestem początkującym, więc liznąłem sobie troche javascript i na dobrą sprawe mógłbym coś takiego wykonac, ale problem polega na tym, że dana pętla będzie się uruchamiała dla każdego kto wejdzie na stronę z osobna. Ja potrzebuje zagniezdzenia tego na serwerze, i wyrażenia każdej cyfry jakimś tam jej odzwierciedleniem graficznym. Potrzebuje albo gotowego skryptu do przerobienia, albo wskazówki jak to wykonać..
Z góry dziękuje
Korab
Zapisz sobie wartość oraz datę modyfikacji w pliku *.txt i przy każdym uruchomieniu skryptu (czyli wejściu kogokolwiek na stronę) sprawdzaj, ile godzin już minęło, po czym zwiększaj wartość o stosowną liczbę, wyświetl ją i zapisz ponownie w tym samym pliku. Odzwierciedlenie graficzne powinieneś umieć załatwić sam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.