Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki CMS Pod Portfolio ?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
zagir
Witam
Mam kłopot poszukuję odpowiedniego cms pod zrobienie sobie portfolio.

Jakie mam wymagania ?

Standardowe portfolio ALE musi mieć możliwość sprzedawania moich prac. Zajmuje się tworzeniem template do stron i fajnie by było gdyby osoba której się spodobała moja twórczość mogła sobie zakupić skórki po przez np. paypala. Nie chcę tego stawiać na żadnym skrypcie sklepowym bo są zbyt rozbudowane a to nie potrzebne wystarczy zwykły system pay per download i tyle.

Z góry dziękuje za propozycja.
Proszę o podawanie cms wraz z rozszerzeniami, które będę musiał dograć
trucksweb
a masz zarejestrowana dzialalnosc gospodarcza, ze chcesz to sprzedawac ? (przy sprzedazy ciaglej musisz miec dzialalnosc gospodarcza- a za taka sprzedaz mozna uznac juz serwis na ktorym jest przycisk "kupuje")
po drugie- czy masz prawa do tych templaot co do dalszej ich sprzedazy. Bo watpie aby taki klient zyczylby sobie zeby jego templatka byla dalej sprzedawana bez jego wiedzy, w koncu za cos chyba zaplacil/zlecil.

poszukaj na joomla.org - instalujesz cmsa i jeden komponent ktory zalatwia twoje oczekiwania
zagir
Fajnie że się o mnie troszczysz pod względem prawnym ale nie uzyskałem odpowiedzi jaki dodatek powinienem zainstalować. Virtual marker questionmark.gif to mnie nie interesuje

Bardziej interesuje mnie dostęp do plików po złożeniu dotacji
zagir
identyczny efekt mogę uzyskać przez virtualmarket hmm... tylko że za darmo :/ questionmark.gif
trucksweb
tak jak i przy kazdym innym skrypcie sklepu. do joomli dostepnych jest kilka komponentow sklepow, ktore moga sluzyc jako downloadery plikow. jednak virtuemarkt bedzie z nich najlepszy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.