Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Proste forum
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
GoOx
Witam.

Poszukuję skryptu prostego forum.
To nie musi być jakoś rozbudowane byle by było dawania warnów avatary bany moderator itp...

Chodzi mi bo mam własną stronę internetową i chcę połączyć to forum z własną stroną dlatego chcę niezbyt skomplikowany skrypt.
jarmiar
dosyć miło się wdraża SMF
toaspzoo
Może takie jak to ?

http://znajomek.unixstorm.org/forum/

proste, sam robiłem, opcje moderowania, blokowania, edycji.
Forum podpięte pod portal (login, hasło itp.)
Rejestracja dostępna poprzez forum, aczkolwiek automatem rejestruje na portalu

mógłbym Ci podpiać mój skrypt

Prosty panel admina itp.
GoOx
toaspzoo

Soryy że tak późno.

Bardzo mi się podoba smile.gif

Jeśli skrypt nie jest bardzo skomplikowany to sam dam radę.

Proszę gg 36840442 napisz smile.gif

A jak chcesz możesz dać plik portalu wykorzystam skrypt logowania i przeniósł bym do swojego portalu.
kw95s
podpatrz zmienne w plikach i sam dorób sobie plik logowania, gdyż jest on połączony z portalem znajomek.pl
toaspzoo
http://znajomek.unixstorm.org/checker

dla zainteresowanych

skrypt z automatyczną instalacją
lobopol
JA bym nie polecał używać tego skryptu toaspzoo, polecam jego temat w dziale oceny.
toaspzoo
Oceniasz go na podstawie struktury kodu ?
Napisz coś w tym guście, swojego, ocenimy twoje dzieło.
Twoje przekonania, co do podatności na xss, sql inj. zostaw dla siebie, zastosuj to, to pogadamy

"Czyli HTML oceniam 1/10"
"Jak dla mnie całość do gruntownej przebudowy"

Krytyk sztuki ?
lobopol
W gruncie rzeczy skoro kod udostępniłeś publicznie mógłbym wskazać bezpośrednio kilka luk ot tak z palca, ale daję ci szansę na ich naprawę bo używasz tego kodu na jakiejś stronie. Tu nie ma co się obrażać, prawda jest taka, że powinieneś uczyć się na błędach i krytyce, a nie puszczać focha na osobę która poświęciła swój prywatny czas aby przejrzeć twój kod i pokazać błędy. Poświęciłem nad twoim kodem dosłownie 5 min. A wyłapałem błędy pozwalające mi na zrobienie dosłownie wszystkiego z twoim serwisem, a to jest jakby nie patrzeć duży błąd na priva zaraz dostaniesz kilka rzeczy.
!*!
Również nie polecam tego skryptu jaki proponuje toaspzoo i uważam że trzeba się takich wystrzegać. Temat: Skrypt forum Możesz go wykorzystać, jednak przy większej 'popularności' będziesz miał z tym więcej kłopotu niż pożytku.

Co do skryptu, polecam google i to nie ze złośliwości, po prostu otrzymasz wynik do kilku artów z opisem i oceną bardziej profesjonalnych rozwiązań i zarazem prostych w użyciu.
toaspzoo
!*!, przyznaję Ci rację, bo wiem, że ten skrypt nie dorównuje nawet najmniejszym forom, lecz mam zamiar się w niego wgłębić i zatkać dziury, podzielić go na moduły itp.
Innymi słowy udoskonalać.

Co jakiś czas wychodzą nowe wersje, z którymi moim zdaniem jest coraz lepiej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.