Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kompilator PASCAL online
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
ziemniak
Witam

Mój nauczyciel na pracę zaliczeniową na 3 z PASCALA kazał napisać:

Kompilator pascal online - czyli pascal w przeglądarce


Znalazłem taki cudo w necie:

http://www.onlinecompiler.net/pascal

Proszę o kontakt:
gg: 811369
SKYPE: THORGUS99

jakby mógł powiedzieć ktoś czy będą na poziomie 1. klasy technikum zrobię coś takiego na wtorek?
Ma być na hoscie CBA.pl lub innym darmowym i ma działać
toaspzoo
na cba.pl nie ma takiej możliwości, bo nie masz dostępu do kompilatorów
toaspzoo
najprościej, jeśli masz dostęp do shella

tworzysz plik ze skryptem .pas -> linią komend kompilujesz -> wysyłasz adres pliku do komputera

Od kiedy to w I technikum są takie rzeczy ?

coś nie wierzę, żeby to do szkoły było i na 3
darko
Dobre smile.gif Chyba nie zrozumiałeś celu zadania. Napisz jeszcze w jakim stopniu aplikacja online ma realizować funkcjonalność kompilatora pascala, bo na 3 to chyba cały obszar języka musisz zaimplementować. Lkingsmiley.png A może zadanie jest łatwiejsze, niż się wydaje i wystarczy udostępnić formularz do przesłania kodu źródłowego, a z powrotem zwracasz wyjście - odpowiedź kompilatora odpalonego z podaniem ścieżki do tyle co zapisanego na serwerze (przesłanego) pliku źródłowego i informację na wyjściu o ilości ewentualnych błędów?
ps.
na żadnym darmowym hostingu nie zrealizujesz tego, o czym napisałem, tylko dedyk ewentualnie wirtualna maszyna, grunt żeby można było z poziomu php wykonywać polecenia systemowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.