Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaka książkę najlepiej kupić?
Forum PHP.pl > Inne > Książki
Fight-Team
Witam chcialbym sie was poradzić jaka kupić najlepiej książke do php - natknąłem sie na kilka na allegro
1 książka
Tutaj ogolnie od jednego sprzedawcy ksiazki, ktore mnie zainteresowaly

Którą poleciacie do php ale nie tylko php musi byc w niej moze byc i to php z mysql albo czyms innym.

Oraz mam pytanie co do programowania. Książkę o jakim języku programowania kupic - C++ czy java czy jeszcze inny?
Jeśli chodzi o C++ to ta książka mi sie spodobała i ogolnie Microsoft Visual C++


Takie pytanie do kodowania jaki jezyk wybrać i czy microsoft visual C++ jest dobrym programem do tego ?
cyrexx
Książka do wszystkiego będzie do niczego. Niestety w tej działce jedna książka nie wystarczy, co gorsza tanie one nie są smile.gif
mate
Hm, jesli chodzi o programowanie to wydaje mi sie, ze powinienes zaczac od C, C++ bo jak dla mnie ten jezyk jest 'ojcem' reszty jezykow. Jak sie nauczysz dobrze C++ i programowania obiektowego w C++ to bedzie Ci latwo przejsc na PHP czy Jave, a pozniej na C# i tak dalej. Programowanie w zasadzie polega na tym samym tylko rozne jezyki oferuja rozne ulatwienia lub i nie : )
Nie mniej wydaje mi sie, ze od C++ najlepiej zaczac bo jest najwiecej ksiazek i materialow wprowadzajacych od podstaw wlasnie do tych jezykow, a do np. javy nie ma juz chyba tyle materialow od podstaw. Znana ksiazka "Java. Podstawy" tylko w tytule ma 'podstawy' bo calosc jest budowana dla ludzi, ktorzy dobrze znaja C++.

Visual Studio fajna sprawa : )

Fajny kurs
http://cpp0x.pl/kursy/ (polecam, jest wszystko czego trzeba na poczatek)

Ksiazka:
http://allegro.pl/symfonia-c-standard-2-to...1992417498.html
adrian23
Ta ksiazka którą podałes jako 1 jest ok
skowron-line
Jeżeli chodzi o PHP to zdecydowanie albo
Vademecum ... IV
albo
Narzędziw ,wzroce, obiekty wydanie 2

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.