Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: php(Info)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Adam345
Witam poszukuje pomocy lub najlepiej gotowca
chodziło by mi o : gdy ktoś uruchomi mój program i zaloguje się do gry to na swoja stronę dostane informacje jakie posiada swój ekwipunek

Coś takiego



Bardzo proszę o szybką pomoc
darko
Strasznie tajemniczy jesteś specool.gif . Jaki program? W czym potrzebujesz pomocy? O jaką grę chodzi? Mamy zgadywać? Na gotowca nie licz.
buliq
To mi wygląda na TIBIĘ biggrin.gif Chcesz te dane z głównego serwera? Jak tak to powodzenia bo raczej chyba nie mają API do tych danych.
Adam345
tak to tibia. Odczytuje przedmioty postaci(EQ) i przedstawia je w postacie graficznej(jak w grze). Oczywiście posiadam wszystkie przedmioty w postaci graficznej
buliq
Ale czy Tibia ma API do takich danych?
Adam345
TAK
buliq
Nie krzycz, nie unoś się. Napisałeś jedno zdanie i myślisz że ktoś ci tu napisze gotowca i przewidzi co chciałeś. W jakim języku jest to API, w jakim języku ma być program i co umiesz z tego języka. Tu nikt jasnowidzem nie jest ...
by_ikar
Cytat(buliq @ 31.12.2011, 15:35:16 ) *
Nie krzycz, nie unoś się. Napisałeś jedno zdanie i myślisz że ktoś ci tu napisze gotowca i przewidzi co chciałeś. W jakim języku jest to API, w jakim języku ma być program i co umiesz z tego języka. Tu nikt jasnowidzem nie jest ...


Coraz częściej mam wrażenie, że tutaj właśnie sami wróżbici i cyganie z kryształowymi kulami, lub filiżankami z fusami, przesiadują i tylko czekają na okazję, aby powróżyć, czasami postawić tarota wink.gif
Adam345
bumps:)
erix
Cytat
bumps:)

Kpisz? Nadal szukasz jasnowidza?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.