Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blog dla każdego
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Etil
Kiedyś widziałem taki skrypt, ale nie pamiętam gdzie, ktoś z Was może wie coś na temat czegoś takiego?
Coś co pozwoli każdemu z użytkowników zarejestrować własną subdomenę, gdzie pojawi mu sie jego własne forum, lub czysty blog do zapisania.
Chciałbym się dowiedzieć między innymi jakiego hostingu wymaga coś takiego, ale też sprawdzić inne szczegóły, ale nie wiem gdzie i czego szukać zbytnio.

Jeśli jednak ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi na powyższe pytania - np o nazwę owego skryptu, ale też o wymagania tego rodzaju skryptów, byłbym bardzo wdzięczny za to.
skowron-line
blogger
Etil
Nie chodzi mi gdzie mogę sobie założyć bloga, tylko jak umożliwić udostępnienie takiej możliwości dla użytkowników którym podoba się moja domena i chcieli by postować na subdomenie w mojej domenie a nie w domenie blogger.com. smile.gif Wiesz już o co chodzi?
batman
Kiedyś było takie coś jak WordPress MU, teraz nazywa się to WordPress Network - http://codex.wordpress.org/Create_A_Network
Etil
Testowałeś to? Czy to pozwoli użytkownikom na wygodne zarządzanie blogami(i ograniczony dostęp do ftp oczywiście, ale pełny do panelu)? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat ze swojego punktu widzenia?
batman
Testowałem to rozwiązanie przez kilkanaście dni i dobrze się spisało. Musisz wziąć poprawkę, że jest to tylko platforma blogowa, która nie daje możliwości zarządzania kontami ftp, forami, itd. Nie ma jednego rozwiązania, które umożliwiałoby zrobienie tego, co chcesz.
Przyszła mi do głowy jeszcze jedna aplikacja - cPanel. Niestety jestem tylko użytkownikiem tego rozwiązania i za wiele na jego temat Ci nie powiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.