Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Książka do nauki PHP+MYSQL
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
Turson
Szukam porządnej książki do nauki PHP i MySQL. Podstawy są mi znane (napisanie jakiegoś cms).

Co myślicie o tym
http://helion.pl/ksiazki/projektowanie-sys...rens,psycms.htm


Wymagam naprawdę dobrej książki, która nauczy mnie dużo więcej niż poradniki w sieci.
IceManSpy
Szukasz książki do nauki PHP + MySQL, znając już PHP i MySQL wraz z napisanym przez Ciebie CMSem?
Turson
Cytat(IceManSpy @ 18.01.2012, 17:54:00 ) *
Szukasz książki do nauki PHP + MySQL, znając już PHP i MySQL wraz z napisanym przez Ciebie CMSem?

Tak, aby się rozwijać i poznawać nowe funkcje. Czyli PHP nie od postaw
Lorum3
OOP, Framework
IceManSpy
To tylko to mi przychodzi do głowy:
http://helion.pl/ksiazki/php5-zaawansowane...cove,php5zp.htm
Turson
Obawiam się czy to nie może być za trudna książka jak dla mnie.

Co do cms to napisałem niezbyt rozwinięty (rejestracja, logowanie, dodawanie/usuwanie/edytowanie wpisów i kategorii, panel administratora, panel użytkownika) z wykorzystaniem php i mysql.
Szukam czegoś co mnie rozwinie od tego momentu w przód o ile się tak da smile.gif
IceManSpy
To jak chcesz się rozwijać, skoro jest za trudna? Wcale taka nie jest. Tam jest dużo na temat programowania obiektowego.
Jak chcesz się rozwijać to musi być pod górkę smile.gif
Kulfon
Mam takie pytanko dotyczące tej książki: nie jest "przeterminowana"? Rok wydania to 2005
Turson
Cytat(IceManSpy @ 18.01.2012, 21:35:17 ) *

Przejrzałem przykładowe rozdziały z tej książki i jak dla mnie to same nowe rzeczy, bo nie miałem jeszcze żadnej styczności z programowaniem obiektowym.

Może pierw powinienem przeczytać coś takiego [link] by uzupełnić brakującą wiedzę?
Lorum3
Cytat(TursoN @ 20.01.2012, 22:46:05 ) *
Przejrzałem przykładowe rozdziały z tej książki i jak dla mnie to same nowe rzeczy, bo nie miałem jeszcze żadnej styczności z programowaniem obiektowym.

Może pierw powinienem przeczytać coś takiego [link] by uzupełnić brakującą wiedzę?


Zadajesz pytanie, kilka osób odpowiada Ci że czas przeskoczyć i zainteresować się programowaniem obiektowym, Ty nadal przystajesz przy swoim. Skoro wiesz lepiej, to nie pytaj na forum.

Książka o którą pytasz jest chyba dla bardzo początkujących, przeleciałem 3 rozdział.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.