Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Facebook
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Apapbezpiecznydlakierowcow
Czy ktoś może mi powiedziec do czego jest przycisk udostepnij? Przy każdej wicycie na fb widze tablice gdzie jest pokazane co dodali moi znajomi. W zwiazku z tym chcialbym zapytac czy jesli dodam sobie jakies zdjecie to jest ono automatycznie wyswietlane na tej tablicy u moich znajomych czy dopiero gdy ja przycisne "udostepnij"?
erix
Cytat
W zwiazku z tym chcialbym zapytac czy jesli dodam sobie jakies zdjecie to jest ono automatycznie wyswietlane na tej tablicy u moich znajomych czy dopiero gdy ja przycisne "udostepnij"?

#2, jeśli dobrze zrozumiałem, o co Ci chodzi.
Apapbezpiecznydlakierowcow
Zaraz jak zalogujesz sie na fb to masz pokazane jakie zdjecie filmy czy linki dodali twoi znajomi.Ja pytam o to czy jesli dodam sobie jakies zdjecie lub album do swojej galeri to czy bedzie sie to wyswietlac po zalogowaniu moim znajomym.Przykladowo kolega xyz zaloguje sie i zobaczy ze dodalem nowe zdjecie. Czy bedzie to widoczne dopiero jak klikne na swoim zdjeciu udostepnij?
erix
Cytat
Przykladowo kolega xyz zaloguje sie i zobaczy ze dodalem nowe zdjecie.

Tak.

Cytat
Czy bedzie to widoczne dopiero jak klikne na swoim zdjeciu udostepnij?

To jest dostępne tylko dla obiektów wstawionych przez Twoich znajomych - udostępniając je dodajesz je "w swoim imieniu", jakbyśsam je wstawiał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.