Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [ZF] Dobra książka od podstaw
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
kiler129
Witajcie!
Czy ktoś z doświadczenia (a nie wyszukiwarki) mógłby polecić dobrą książkę pozwalającą nauczyć się programowania z użyciem Zenda?
Najświeższa to chyba Zend Framework - Od Podstaw ale wbrew tytułowi pierwszy rozdział już zakłada, że ktoś miał dużą styczność z MVC oraz samym ZF, pomijam już, że sporo osób pisze o błędach w przykładach.

Ktoś z was mógłby coś polecić?
skowron-line
Mam tą książkę nawet przeczytałem sporą część, ale muszę powiedzieć że jeżeli nic nie wiesz o zendzie to jest to pozycja właśnie dla ciebie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron będziesz miał wrażenie jak by autor robił z ciebie idiotę bo powtarzane są rzeczy z pierwszych stron.

Jak kupisz i przeczytasz napewno nie stracisz.
kiler129
W sumie nie jest bardzo droga (szczególnie jako e-book) więc mogę spróbować ale jakoś po recenzjach i zajerzeniu na kilka pierwszych stron w księgarni nie przekonała mnie zbytnio smile.gif
Damonsson
Jak chcesz poznać Zenda to zdecydowanie ta książka będzie dla Ciebie idealna, przykłady są do granic proste i łatwe do zrozumienia, każda linijka kodu wyjaśniona za co odpowiada, a jak ktoś już zna Zenda, zawsze wyłapie dla siebie coś ciekawego. Polecam z doświadczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.