Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysuwany panel logowania
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ifudontmind
Witam!
Otóż mam pewien problem, a mianowicie:
Skorzystałem z gotowego panelu logowania z tej strony do utworzenia panelu użytkownika. Umieściłem w nim kilka odnośników: zmień hasło, dodaj zdjęcie profilowe etc. , oraz div w którym te podstrony się otwierają.
Po naciśnięciu na odnośnik, podstrony otwierają się, ale panel "chowa się" z powrotem i trzeba otworzyć go jeszcze raz, aby np. wypełnić formularz zmiany hasła.
I to jest ten właśnie problem - Co trzeba zrobić by panel ten zamykał się tylko wtedy gdy nacisnę przycisk "close"?
Bardzo proszę o pomoc bo jestem zielony.
Pozdrawiam!
galileox86
Uszczypnij mnie ale ... jesli przechodzisz na inna strone to sila rzeczy ten panel sie schowa bo taki jest jego stan poczatkowy. Albo przepisz cala strone na ajaxa. Albo sobie zapisuj w ciasteczku czy panel jest otwart czy nie i jesli jest otwarty to niech sie pojawi rozwiniety. Ale piszac to to pewnie i tak nie masz pojecia jak to zrobic no ale coz odpowiedzialem ... biggrin.gif
ifudontmind
Ok wink.gif Rozumiem o czym piszesz i dziękuję za nakierowanie. Faktycznie nie mam zielonego pojecia jak to zrobić. Mierząc siły na zamiary, to jestem raczej super słaby wink.gif. W tym tutorialu jest przykład wykorzystania cookies i teoretycznie mam gotowca, ale potwornie nie podoba mi się jego konstrukcja. Jedyne co mnie w nim interesuje to właśnie ten skrypt. Wiem ze jest to forum poświęcone php a mój problem dotyczy javascript, ale mimo wszystko bardzo poproszę - jeżeli ktos potrafi i nie jest to dla niego dużym problemem, o jakiś przykład jak zapisywać stan panelu (otwarty/zamknięty) w cookies..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.