Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Funkcja Wyłącz Swiatło
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Mustanger
Witam, poszukuje skryptu nie wiem jak on sie dokładnie nazywa natomiast wiem do czego służy opcja ta pozwala na podswietlenie jednego elementu na stronie reszte wyłącza (zamalowuje), czyli wyłacza swiatło wink.gif
szukam takiego skryptu prostego w instalacji ponieważ moja strona składa sie z index.htm i style.css. inne skrypty wymagają jeszcze ingerencji w pliki JS a ja takich nie mam.
jeżeli posiada ktos taki skrypt ew. z gotowym plikiem js to bardzo bym prosił o podesłanie bede bardzo wdzieczny wink.gif
JustHuman4
Mówisz że skrypt/funkcja, a nie ma to być w JS tongue.gif . Zrobić Ci to w CSS?
Mustanger
Bardzo bym prosił smile.gif z małą instrukcją jak to potem zaimplementowac wink.gif
JustHuman4
Hmm... Na razie napisałem coś takiego:

  1. <title>bleble</title>
  2.  
  3. <style type="text/css">
  4. #pole{
  5. width: 1000px;
  6. height: 1500px;
  7. background: lime;
  8. margin: auto;
  9. }
  10.  
  11. #kwadrat{
  12. width: 500px;
  13. height: 500px;
  14. background: green;
  15. margin: auto;
  16. -webkit-transition: all 1s ease;
  17. }
  18.  
  19. #kwadrat:hover{
  20. width: 500px;
  21. height: 500px;
  22. background: greenyellow;
  23. margin: auto;
  24. }
  25.  
  26. </style>
  27.  
  28. </head>
  29. <div id="pole">
  30. <div id="kwadrat">
  31. </div>
  32. </div>
  33.  
  34. </body>
  35. </html>
  36.  


Po najechaniu myszą na kwadrat zmienia on swój kolor na jaśniejszy. Nie mam jednakże na razie w ogóle pomysłów, jak względem tego zmienić diva 'pole' wink.gif
Jutro postaram się jeszcze pomóc.
Pozdrawiam
gargamel
Może bardziej chodzi o skrypt typu: http://buckwilson.me/lightboxme/ questionmark.gif
Mustanger
Bardzo możliwe ze chodzi o to smile.gif bardzo Dziekuje za wszelką pomoc. znalazłem już skrypt na jakiejs włoskiej stronie i działa wink.gif.
Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc wink.gif
Można usunąć Temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.