Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sklepy internetowe
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
faceoff
Witam,
zamierzam niedlugo rozpoczac tworzenie sklepu internetowego i mam w zwiazku z tym kilka dylematow.
Czy warto jest korzystac z gotowego skryptu oscommerce i go rozbudowywac? - tym bardziej, ze tutaj rozbudowa bylaby dosc znaczna: obsluga handlowcow, pobieranie cen niektorych towarow od producenta, 120 roznych marzy dla kazdego klienta, i wiele innych.
Czy moze lepiej pisac samemu sklep internetowy, w tej chwili nawet juz zaczalem. Duzo juz napisalem, ale duzo jeszcze mi brakuje.
Jesli, ktos kto ma doswiadczenie w tworzeniu sklepow internetowych lub zna dobrze kod oscommerce moglby sie ze mna skontaktowac to bede bardzo wdzieczny.

pozdrawiam
faceoff
gg: 4032959
enceladus
Jestem zwolennikiem pisania swoich rozwiązań - chyba że poświęcisz 6 miesięcy na rozpoznanie kodu gotowego rozwiązania.... nigdy i tak nie będziesz go znał tak dobrze, że w 10s. wiesz gdzie masz coś zmienić. Moje zdanie jest takie - jeśli robisz to jednorazowo - weź gotowca, jeśli planujesz to rozwijać - możesz napisać swoje. Pisząc swoje i tak pewnie skopiujesz rozwiązania/funkcjonalności gotowych skryptów.
BTW. Temat poruszany już był wielokrotnie.
Co do Os com... to są serwisy gdzie goście piszą o OC i dają support.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.