Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Amatorski skrypt
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Mr. Bum
Witam.

Poszukuję bardzo amatorskiego, bez żadnych modułów etc skryptu sklepu internetowego.
Moze być samo źródło, bez szaty graficznej byleby darmowy - bez stopki autora.
Skrypt potrzebny do pewnego projektu na kilka godzin. Stąd moja prośba. Może ktoś z Was ma jakiś swój wytwór z początków. Ważne tylko by funkcjonował.

Jeżeli ktoś byłbyw stanie mi pomóc proszę o kontakt e-mail : mr.bum@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie.

zyxel
Zaglądałeś kolego może tutaj questionmark.gif Może sobie coś wybierzesz:)

Tutaj

Rejestracja trwa moment i chyba nawet nie wymaga potwierdzenia smile.gif
Pozdrawiam Zyxel
Mr. Bum
Nie wchodzą w grę żadne sklepu wydane przez firmy, nie chcę tak rozbudowanych skryptów. Zależy mi na jakimś najprostszym skrypcie, w tym wypadku najlepiej gdyby to były jakieś Wasze próbki gdy ktoś zaczynał pisać taki skrypt.

Bardzo mi na tym zależy...
!*!
w google pod "darmowe skrypty sklepu internetowego" jest tego dużo, a firmy raczej nie udostępniają kodu w fazie beta wink.gif co zresztą raczej się tego w ogóle nie robi, bo niby po co? Szukając w google znajdziesz min. http://skrypty.webpc.pl/pokaz363.html
CTRL
Prędzej i tak ten skrypt zrobisz sam, bo nikt nie zamieszcza jakiś swoich próbek, bo zwyczajnie nie ma sensu, byle co można napisać samemu w godzinkę. Spróbuj, bo działanie chyba tego znasz...
Mr. Bum
Cytat(!*! @ 10.03.2012, 13:30:27 ) *
w google pod "darmowe skrypty sklepu internetowego" jest tego dużo, a firmy raczej nie udostępniają kodu w fazie beta ;) co zresztą raczej się tego w ogóle nie robi, bo niby po co? Szukając w google znajdziesz min. http://skrypty.webpc.pl/pokaz363.html



Dzięki ;) O coś takiego mi dokładnie chodziło.

Można zamknąć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.