Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: php + mysql - Porządny skrypt statystyk odwiedzin
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
amidn
Witajcie.
Prowadząc swoją stronę chciałbym mieć porządny zestaw statystyk. Używam google analystycs, ale mi to nie wystarcza. Chcę mieć np możliwość sprawdzenia jaki procent osób przychodzących z reklamy umieszczonej w serwisie x odwiedziło mnie jeszcze kiedyś. Stat4u oferuje precyzyjne logi, ale z tego co pamiętam, to wyświetla tylko 40 ostatnich. Zancie może jakiś skrypt php, który by mi notował do bazy mysql każdą odsłonę strony wliczając w to godzinę, adres ip, przeglądarkę, system jakiś numerek identyfikacyjny w cookies itp? Znalazłem tylko skrypty zliczające wejścia.
thek
A jaka jest różnica pomiędzy tymi zliczającymi a dokładnymi? wink.gif Pierwsze inkrementują licznik, drugie logują jeszcze dane użytkownika odwiedzającego. Tak więc kwestia różnicy między obydwoma rodzajami to rozbudowanie nieco większe tych drugich o przynajmniej większa liczbę zbieranych danych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.