Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt forum z ładnym wyglądem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
najkeno
Siema!

Chciałbym jakiś skrypt forum z ładnymi stylami, mimo tego że jestem bdb grafikiem to nie umiem kodować więc nie zrobie własnego stylu. Zastanawiałem się nad Phpbb 2 czy to dobry wybór?
xxdrago
Nie, wybierz nowszą wersje phpbb 3.

Jeżeli, chciałbyś płatne no to vB, IPB.... smile.gif
najkeno
Ale pisałem że wolałbym skrypt do którego są łądne style. A do phpbb3 nie ma stylów tylko jakieś za przeproszeniem gówno.
xxdrago
Styl do cs? Php by przemo.


A jak nie to MyBB smile.gif
najkeno
Mybb też ma bardzo brzydkie style ;/ Czy jednak ten phpbb by przemo byłby dobrym rozwiązaniem?
xxdrago
Według mnie to bierz co chcesz ale ja bym brał, MyBB i PHPbb3 bo są najbezpieczniejsze i optymalne, co do przema wystarczy poszukać poszukać trochę w Google smile.gif Miałem pare razy przemo nie było włamań ale jest nie optymalny pod względem zapytań smile.gif



Pozdrawiam
najkeno
Ale powiedz, dlaczego tylko na przema są takie ładne style?! Np. skinscripts.pl , tam są świetne!
xxdrago
Szczerze? Jest prosty w obsłudze, dzieci tworzą dużo for więc jest zapotrzebowanie na style. No i też co rozumiesz przez słowo ładne? bo jednemu się podoba jednemu nie smile.gif
najkeno
Ładne czytaj podobne w dużym stopniu do IPB i vB.
Kubaru
Na internecie możesz znaleźć szablony pod przemo, które wyglądem trochę przypominają IPB smile.gif Jeśli planujesz forum pod serwer CS i zależy Ci na to ładnym/ darmowym szablonie to bierz przemo wink.gif Jeśli ma to być forum wielotematyczne to polecam MyBB lub phpbb3.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.