Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Autoresponder do ogłoszeń
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
sigal2006
Mam do was pytanko chce wzbogacić skrypt ogłoszeniowy o opcje taką ja ma m.in. oferia czyli co jakiś czas np raz na dobę wysyłany jest do użytkowników email z najnowszymi ogłoszeniami. i ty moje pytanko jakie skrypty, gotowe autorespondery polecacie chciałbym aby ewentualnie skrypt był prosty abym sam bez większych problemów mógł go osbie poprzerabiać. sądzę że skrypb będzie dzałać na CRON a może jakieś inne pomysły.
cisu
Autoresponder ja rozumiem przez system automatycznego odpowiadania na maile, np. wysyłasz maila na jakiś adres służący do systemu pomocy a system automatycznie wysyła wiadomość w stylu "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte...".
To co Ty chcesz robić powinno opierać się na cronie i odpowiedniej konfiguracji skryptu, czyli żeby skrypt odpalony przez cron wybierał te najnowsze ogłoszenia a następnie je rozsyłał. Chyba o to chodzi.
Fifi209
Inne pomysły? Napisz sobie program (demona), który zajmie się odbieraniem maili i wysyłaniem (znacznie lepsze niż ciągłe uruchamianie cron'a)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.