Witam,
szukam lekkiej klasy do generowania wykresów gantta.
Może spotkał się już ktoś z czymś takim? Chodzi mi o samo nanoszenie danych na linie czasu z tablicy danych. Są dwa problemy, po pierwsze danych jest dużo i pewnie będzie jeszcze więcej, zależy mi na dużym wykresie wygenerowanym za jednym razem (znalazlłem kilka gotowych kodów, ale niestety szybkością nie grzeszą ), po drugie fajnie by było, gdyby wykres nie był rysowany po stronie php (wszystkie klasy jakie znalazlem uzywaly gd), a na przykład w samym css. Nie wiem tylko jak w takim wypadku zaznaczyc relacje, wiec do tego pewnie musialo by dojsc jeszcze js. Rysowanie ma następować z dokładnością co do jednego dnia na długości co najmniej roku.
Nie interesuje mnie procent ukonczenia, sciezki krytyczne (chociaz nanoszenie opoznien by sie przydalo) ani milestone'y. Zwykly wykres z przydzielonymi zadaniami, kto w jakim dniu co ma robic, jak przebiegaja prace (sumowanie ukończonych podzadań) no i najwazniejsze- relacje miedzy zadaniami ( 4 najprostsze k-p, p-k, k-k, p-p, bez przerw ).
Ruszał już ktoś coś takiego?
Pozdrawiam

http://www.fusioncharts.com/demos/gallery/....asp?id=gantt_5 - to jest dokładnie to, czego szukam